Szybki przewodnik nt. współpracy Kancelaria Prawna – Agencja litigation PR

Podczas sądowego sporu publikacje na temat sprawy często mają negatywny wydźwięk. To prowadzi do udzielania korporacyjnych odpowiedzi: „nie komentujemy toczących się sporów sądowych”. Bez komentarza – brzmi bezpiecznie, ale jaka wiadomość jest wysyłana do kluczowych interesariuszy danej firmy? Spółka nie broniąc się w mediach pokazuje „jestem winny” i może szybko stracić klientów, dostawców i partnerów biznesowych. Jednocześnie strategia „bez komentarza” może wskazywać na brak zaufania prawnika do specjalisty PR. Kluczowa jest zatem bieżąca współpraca tych dwóch podmiotów.

Firma może wygrać w sądzie, ale przegrać w oczach opinii publicznej, co ostatecznie jest bardzo szkodliwe dla marki firmy. Zespół ekspertów ds. komunikacji procesowej od samego początku powinien współpracować ze sztabem prawników, aby mieć możliwość kreowania wizerunku firmy w mediach.

Agencja litigation PR oraz Kancelaria Prawna dążą do jednego celu, grają do jednej bramki. Dlatego tak ważne jest obopólne zaufanie i zaangażowanie w sprawę.

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
download coolpad firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free online course